PRODUKTAI
VITASAN ACCUT
arba
GREITOJI PAGALBA MŪSŲ ODAI

VIVASAN kompanija pristato naują unikalią ir universalią odos priežiūrai ir jos susirgimų profilaktikai skirtą liniją VITASAN ACCUT, parengtą atsižvelgiant į kalnuotųjų Šveicarijos regionų liaudies medicinos  ilgalaikę patirtį ir senąja liaudies gydytojų praktika patikrintas receptūras. Šios linijos produkcija – universali, nes į ją įeinantys komponentai padeda pašalinti ne tik odos, bet ir kitokias organizmo problemas.
Ši linija unikali tuo, kad produktų gamybos pagrindą sudaro Šveicarijos Apencelio kantono augalija, turinti daug ypač vertingų  savybių. Todėl VITASAN ACCUT produkcija pasižymi aktyviu plataus spektro paveikumu ir, svarbiausia, greitu pagalbiniu efektu,  nuo įvairiausių susirgimų.
VITASAN ACCUT linijos produktai tiesiog turėtų būti kiekvienų pažangiai mąstančių žmonių namų vaistinėlėje, o taip pat lydėti keliaujančiuosius.
Be sintetinių konservantų-parabenų!
VITASAN ACCUT linija – tai pačios gamtos mums teikiama pirmoji ir greitoji pagalba odai ir visam organizmui.
Pristatomi VITASAN ACCUT linijos produktai:

 

LT RU
 
Kontaktai
Darbo valandos:
10.00-19.00 d.d. I-V

UAB "VIVASAN BALTIJA"
Adresas:
Konstitucijos pr.23, A korp., 133kab.

Tel. (8-5) 2168065
Fax. (8-5) 2032154
Mob.tel.:
(+370) 699 52342
Informacijai, Užsakymams uzsakymas@vivasaninfo.lt

Straipsniai
Partneriai
Apie projektą:

VIVASAN – tai  ekologiškos žaliavos pagrindu pagaminti  produktai iš Šveicarijos,  kurių asortimentą sudaro natūralios gydomosios ir profilaktinės kosmetikos  priemonės,  plaukų dažai ir šampūnai, biologiškai aktyvūs maisto papildai, vitaminų ir mineralų kompleksai.