PRODUKTAI
Anticeliulitinė linija VIVA BEAUTY CONTOURING  
    Kiekviena moteris nori turėti gražią, švelnią odą, stangrius raumenis ir būti liekna. Tačiau laikui bėgant daugelio oda kai kuriose vietose darosi glebna ir šiurkšti, ne į gerąją pusę kinta kūno formos. Mes visa tai stengiamės aiškinti įvairiai: kai kas mano, kad tai senatvės požymiai, kitiems atrodo, kad tai susiję su viršsvoriu. Dalis tiesos, ar ne? Pastebime, kad ne tik brandaus amžiaus moterys kenčia nuo celiulito (lot. cellula–ląstelė) arba taip vadinamos „apelsinų žievelės“ ant šlaunų, sėdmenų ir net ant pilvo. Celiulitas vargina ir jaunas moteris. Amžius ir svoris nėra pagrindinės celiulito atsiradimo priežastys, tačiau neteisingi įpročiai, kuriuos mes susiformuojame įvairiais amžiaus tarpsniais, veda prie nepageidaujamų destruktyvių padarinių. Jei gyvenimo būdas ydingas: mažai judama, rūkoma, nesaikingai geriama kava, arbata, piktnaudžiaujama alkoholiu, gausiai valgoma riebaus maisto, tai dažniausiai dar jauname amžiuje susiformuoja celiulitas.
Paprasčiau tariant, celiulitas atsiranda tada, kai dėl sulėtėjusios medžiagų apykaitos jungiamajame audinyje ir poodiniame riebalų sluoksnyje pradeda kauptis riebalai, skysčiai ir toksinai. Tai moters organizmo apsauginė reakcija, kai hormono estrogeno pagalba neįveiktas šlakų ir toksinų perteklius nukeliamas toliau nuo gyvybiškai svarbių organų. Taip šlaunų, sėdmenų, pilvo paviršiuose susiformuoja kauburėliai ir įlinkiai, kuriuos mes vadiname celiulitu. Senstant, kai oda palaipsniui praranda elastingumą, silpnėja jungiamojo audinio skaidulos, kauburiuota oda išryškėja dar labiau.Celiulitas gali susiformuoti dėl išbalansuotos organizmo medžiagų apykaitos, kurios priežastis – neteisingas gyvenimo būdas, o padarinys – celiulitas, t.y. deformuoti riebaliniai audiniai. 

 


           

             

Gelis CONTOURING BODY 

                 


              
 

LT RU
 
Kontaktai
Darbo valandos:
10.00-19.00 d.d. I-V

UAB "VIVASAN BALTIJA"
Adresas:
Konstitucijos pr.23, A korp., 133kab.

Tel. (8-5) 2168065
Fax. (8-5) 2032154
Mob.tel.:
(+370) 699 52342
Informacijai, Užsakymams uzsakymas@vivasaninfo.lt

Straipsniai
Partneriai
Apie projektą:

VIVASAN – tai  ekologiškos žaliavos pagrindu pagaminti  produktai iš Šveicarijos,  kurių asortimentą sudaro natūralios gydomosios ir profilaktinės kosmetikos  priemonės,  plaukų dažai ir šampūnai, biologiškai aktyvūs maisto papildai, vitaminų ir mineralų kompleksai.