PRODUKTAI
Higiena ir profilaktika
Linija EDELVEISAS (ausų, gerklės ir nosies higiena)

Ne paslaptis, kad gamta, mus supanti aplinka, kurioje mes gyvename, jau yra veikiama įvairių agresyvių faktorių. Tai padidėjusi saulės radiacija, išmetamosios dujos, gamybos įmonių cheminės atliekos, užterštas vanduo, triukšmas, pernelyg sausas ar dirbtinai kondicionuotas oras, prirūkytos patalpos ir pan. Kartu su gamta tokiai agresijai esame pasmerkti ir mes. Buvę visiškai sveiki žmonės nebegali išsivaduoti nuo alerginių reakcijų, nuolatinio nuovargio, lėtinių susirgimų. Tokius agresyvius smūgius pirmiausia patiria mūsų jutimo organai – ausys, nosis, gerklė ir kt. Todėl pradeda peršėti gerklę, išsausėja nosies gleivinė, prasideda alerginė sloga, „užgula“ ausis. Tokie ir panašūs požymiai gali būti rimtesnių negalavimų pradžia. Ką reikėtų daryti, kad apsaugotume šiuos svarbius savo kūno organus, tuo pat metu – ir savo sveikatą? Atsakymas labai paprastas: tik nuolatinė, kiekvieną dieną atliekama savo kūno minėtų svarbiausių organų priežiūra padės išvengti su jais susijusių problemų.
VIVASAN kompanija pristato naują higieninės produkcijos seriją EDELVEISAS, skirtą nuolatinei ausų, nosies ir gerklės priežiūrai bei apsaugai. Šios produkcijos pagrindą sudaro Šveicarijos šaltinių vanduo su kalnų edelveiso ekstraktu ir kitomis gydomosiomis žolelėmis. Tai AUSŲ purškiamasis skystis, NOSIES purškiamasis skystis ir GERKLĖS purškiamasis skystis.
Į šias priemones įeinančių gydomųjų žolelių veikimas yra selektyvus – jų savybės tiesiogiai veikia ir saugo ausų, nosies ir gerklės gleivines, padėdamos išvengti alerginių reakcijų ir lėtinių susirgimų, susijusių su užterštos aplinkos agresyviais veiksniais.
Alpių edelveisai auga aukštikalnių pievose ir uolėtų kalnų plyšiuose. Edelveisas yra laikomas kalnų simboliu, nors nuo jo šia prasme nedaug atsilieka gencionas (širdažolė) ir rododendras. Edelveisas yra paslaptingiausias ir labiausiai mylimas augalas visame Alpių regione. Terapiniais tikslais auginamas ir dirbtinėmis sąlygomis. Vartojamas kaip sutraukiamoji priemonė. Švelnina kosulį, padeda gleivinių uždegimo atveju, šalina sąstovio reiškinius. Pasižymi minkštinamuoju ir drėkinamuoju veikimu, o atskiri komponentai (chlorogeno ir fenolio rūgštys) užtikrina jo apsaugines ir antioksidantines savybes. Saugo nuo uždegimų, dirglumo, grybelinių pažeidimų, bakterijų ir laisvųjų radikalų. Edelveisų, nuo seno laikomų meilės simboliu, veikimas pasižymi savotišku „antisenėjimo“ efektu. Saugo nuo saulės nudegimų, nes jame yra daug taninų. Produktai su edelveisais idealiai tinka jautriai odai ir gleivinėms.
 

LT RU
 
Kontaktai
Darbo valandos:
10.00-19.00 d.d. I-V

UAB "VIVASAN BALTIJA"
Adresas:
Konstitucijos pr.23, A korp., 133kab.

Tel. (8-5) 2168065
Fax. (8-5) 2032154
Mob.tel.:
(+370) 699 52342
Informacijai, Užsakymams uzsakymas@vivasaninfo.lt

Straipsniai
Partneriai
Apie projektą:

VIVASAN – tai  ekologiškos žaliavos pagrindu pagaminti  produktai iš Šveicarijos,  kurių asortimentą sudaro natūralios gydomosios ir profilaktinės kosmetikos  priemonės,  plaukų dažai ir šampūnai, biologiškai aktyvūs maisto papildai, vitaminų ir mineralų kompleksai.