PRODUKTAIGelis-dezodorantas
Roll-on VIVA BEAUTY for MEN
Naujas koncentruotas dezodorantas vyrams, veikiantis 24 val.

Rutulinis gelis-dezodorantas unikalus tuo, kad jo antiperspirantines savybes užtikrina natūralus alūnas, o ne chlorhidratas, kuris bet kada gali sukelti jautrios odos alergines ir uždegimines reakcijas. Natūralus alūnas efektyviai saugo nuo bakterijų paveikto prakaito nemalonaus kvapo. Baktericidinės alūno savybės buvo žinomos dar Antikos laikais – alūno kristalai buvo dedami į molinius indus su geriamuoju vandeniu, kad saugotų jį nuo bakterinio užterštumo.

Art. I 146
Netto: 50ml
kaina 56.56 Lt. / 16.38 €

 Naudojimas:   Dezodorantu apdoroti rūpestingai nuplauto kūno prakaituoti linkusias vietas (pažastis) ir palaukti, kol oda nusausės.
 Aktyviosios medžiagos:  natūralus alūnas (aliuminio chlorhidrato pakaitalas), kalnų šaltinių vanduo, Barbadoso alavijas, ksantano derva (lipai), karagenano ekstraktas, magnio aspartatas, eterinių aliejų aktyvieji komponentai.
LT RU
 
Kontaktai
Darbo valandos:
10.00-19.00 d.d. I-V

UAB "VIVASAN BALTIJA"
Adresas:
Konstitucijos pr.23, A korp., 133kab.

Tel. (8-5) 2168065
Fax. (8-5) 2032154
Mob.tel.:
(+370) 699 52342
Informacijai, Užsakymams uzsakymas@vivasaninfo.lt

Straipsniai
Partneriai
Apie projektą:

VIVASAN – tai  ekologiškos žaliavos pagrindu pagaminti  produktai iš Šveicarijos,  kurių asortimentą sudaro natūralios gydomosios ir profilaktinės kosmetikos  priemonės,  plaukų dažai ir šampūnai, biologiškai aktyvūs maisto papildai, vitaminų ir mineralų kompleksai.