PRODUKTAIKojų dezodorantas
Efektyvus purškalas kojų priežiūrai su arbatmedžio ir levandų eteriniais aliejais, hamamelių ekstraktu. Šalina kojų nuovargį, gaivina, tonizuoja ir dezodoruoja odą.
Užkerta kelią kojų, ypač tarpupirščių, prakaitavimui ir nemaloniam kvapui. Arbatmedžio ir levandų eteriniai aliejai veikia baktericidiškai, švarina ir dezodoruoja odą, saugo ją nuo grybelinių susirgimų. Hamamelių ekstraktas pasižymi sutraukiamuoju poveikiu – užveria odos poras, kojos nebeprakaituoja. Tai nepakeičiama odos susirgimų profilaktikos priemonė lankant baseinus, treniruoklių sales, pirtis, saunas ir pan.

Art. I 879
Netto: 100ml
kaina 51.27 Lt. / 14.85 €

KOJŲ DEZODORANTAS su žolelėmis

Puiki kojų priežiūros priemonė – purškalas su žolelėmis: arbatmedžio eteriniu aliejumi, hamameliais ir levandomis – šalina nuovargį, gaivina, tonizuoja ir dezodoruoja odą. Ypač svarbu tai, kad ši priemonė pasižymi baktericidiniu ir dezinfekuojamuoju efektu, antiuždegiminiu, veikimu ir grybelinių infekcijų profilaktika. Stabdo kojų, ypač tarpupirščių, prakaitavimą. Apie nemalonų kojų kvapą net nekalbėsime – jo nebūna! Dezodorantas veikia sutraukiamai, aktyvina kraujotaką, drėkina ir maitina odą.
Arbatmedžio ir levandų eteriniai aliejai veikia baktericidiškai, švarina odą ir dezodoruoja ją. Arbatmedžio aliejus apsaugo nuo grybelinių susirgimų.
Hamamelių ekstraktas pasižymi sutraukiamuoju, baktericidiniu, antiuždegiminiu ir nuskausminamuoju veikimu, tirpdo kraujo trombus ir neleidžia susidaryti naujiems, sutraukia odos poras, todėl kojos nustoja prakaituoti.
Mentolas vėsina ir gaivina odą, turi antiseptinių ir nuskausminamųjų savybių, padeda sumušimų, patempimų ir uždegimų atvejais. Aktyvina odos kraujotaką ir taip aprūpina ląsteles didesniu kiekiu deguonies ir maistinių medžiagų. Farnezolis – natūralus bakteriostatinis produktas. Jo būna ramunėlėse ir kituose augaluose. Pasižymi bakteriostatiniu, antiseptiniu ir dezodoruojamuoju poveikiu.
KOJŲ DEZODORANTAS su žolelėmis – nepakeičiama odos ir grybelinių susirgimų profilaktikos priemonė, kai lankomasi baseinuose, treniruoklių salėse, saunose, soliariumuose ir kt.
Savybės:
• šalina nuovargį, patinimus, lengvina apsunkusias kojas;
• apsaugo nuo grybelinių susirgimų;
• užtikrina gerą ir efektyvią kojų odos priežiūrą, tirpdo kraujo krešuliukus;
• neleidžia atsirasti nemaloniam kojų kvapui, šalina jį;
• gaivina ir dezodoruoja kojų odą;
• malšina kojų padų „deginimą“.

Naudojimas: Kasdien 1–2 kartus papurkšti švarias ir sausas kojas (ypač tarpupirščius) ir leisti nudžiūti. Galima papurkšti apavo vidaus pusę. Purškiklis gerai veikia ir apverstas, nes jo konstrukcija – tiesiog tobula!  
Sudėtis: Hamamelių lapų ekstraktas, levandų eterinis aliejus, arbatmedžių eterinis aliejus, propilenglikolis, mentolas, linalolas, limonenas, vanduo, denat. spiritas, glicerinas, polisorbatas 20, cinko ricinoleatas, C12-13 alkilo laktatas, lauretas-3, farnezolis, tetrahidroksipropilo etilendiaminas, citrinų rūgštis.
 

LT RU
 
Kontaktai
Darbo valandos:
10.00-19.00 d.d. I-V

UAB "VIVASAN BALTIJA"
Adresas:
Konstitucijos pr.23, A korp., 133kab.

Tel. (8-5) 2168065
Fax. (8-5) 2032154
Mob.tel.:
(+370) 699 52342
Informacijai, Užsakymams uzsakymas@vivasaninfo.lt

Straipsniai
Partneriai
Apie projektą:

VIVASAN – tai  ekologiškos žaliavos pagrindu pagaminti  produktai iš Šveicarijos,  kurių asortimentą sudaro natūralios gydomosios ir profilaktinės kosmetikos  priemonės,  plaukų dažai ir šampūnai, biologiškai aktyvūs maisto papildai, vitaminų ir mineralų kompleksai.