PRODUKTAIKremas akių, lūpų konturui
Subtilus kremas-balzamas, į kurio sudėtį įeina Alpių rožių kamieninės ląstelės, kininio ožerškio (godži/goji) uogų ekstraktas, šaltalankių vaisių ekstraktas, rozmarinų lapų ekstraktas, simondsijų ir akacijų sėklų aliejai, visada užtikrina tausojamąją švelnios ir jautrios apyakių ir lūpų odos priežiūrą.
Išmani kremo aktyviųjų medžiagų kompozicija užkerta kelią ankstyvam odos senėjimui, saugo nuo laisvųjų radikalų ir skatina ląstelių atsinaujinimą. Alpių rožių kamieninės ląstelės stimuliuoja kolageno ir elastino sintezę, saugo odą nuo plonėjimo, išsausėjimo ir raukšlių susidarymo, gerina audinių ir odos kvėpavimą. Godži (goji) uogų ir šaltalankių vaisių ekstraktai įsotina odą vitaminais, veikia raminamai ir taip apsaugo nuo uždegimo ir dirglumo. Gerina odos elastingumą ir teikia intensyvaus atjauninimo poveikį. Ypač kokybiški simondsijų ir akacijų aliejai, suteikiantys kremui balzamo konsistenciją, maitina jautrią apyakių ir lūpų odą, padeda išsaugoti jos elastingumą. Rozmarinų lapų ekstraktas gaivina ir stiprina odą, sugrąžina jai tonusą. Rezultatas – švytintis žvilgsnis ir gundančios lūpos.
Naudojimas. Ryte ir/arba vakare patepti kremu švarią apyakių ir lūpų kontūro odą ir švelniai įmušti pirštų galiukais.
Aktyviosios medžiagos: Alpių rožių kamieninės ląstelės, kininio ožerškio (godži/goji) uogų ekstraktas, šaltalankių vaisių ekstraktas, rozmarinų lapų ekstraktas, simondsijų ir akacijų sėklų aliejai, saulėgrąžų sėklų vaškas, lecitinas, silika, glicerinas.
Art. I 329
Netto: 15ml
kaina 73.96 Lt. / 21.42 €

LT RU
 
Kontaktai
Darbo valandos:
10.00-19.00 d.d. I-V

UAB "VIVASAN BALTIJA"
Adresas:
Konstitucijos pr.23, A korp., 133kab.

Tel. (8-5) 2168065
Fax. (8-5) 2032154
Mob.tel.:
(+370) 699 52342
Informacijai, Užsakymams uzsakymas@vivasaninfo.lt

Straipsniai
Partneriai
Apie projektą:

VIVASAN – tai  ekologiškos žaliavos pagrindu pagaminti  produktai iš Šveicarijos,  kurių asortimentą sudaro natūralios gydomosios ir profilaktinės kosmetikos  priemonės,  plaukų dažai ir šampūnai, biologiškai aktyvūs maisto papildai, vitaminų ir mineralų kompleksai.