PRODUKTAIKremas po skutimosi
VIVA BEAUTY for MEN
Universalus kremas jautriai odai po skutimosi ir depiliacijos

Kremas išlygina odos paviršių, skatina greitą jos regeneraciją, neleidžia įaugti plaukeliams į poodį, suteikia komforto pojūtį. Tai ne tik kasdienės odos priežiūros kremas, bet ir efektyvi priemonė odos susirgimų profilaktikai. Dažnas šio kremo naudojimas užtikrins patikimą veido odos priežiūrą, pagerins jos struktūrą ir Jūsų išvaizdą, apsaugos nuo odos ligų ir nepalankių aplinkos sąlygų poveikio. Naudojant šį kremą, oda tampa gaivi ir lygi, įgauna jaunatviškumo. Kremas patikimai ramina sudirgintą odą po depiliacijos. Kremas ypač rekomenduojamas jautrios odos priežiūrai.

Art. I 148
Netto: 50ml
kaina 56.56 Lt. / 16.38 €

Naudojimas:  Po sauso ar drėgno skutimosi plonai patepti veidą kremu ir švelniai įmasažuoti. Moterys šį kremą gali naudoti bet kurios kūno vietos depiliuotai odai.
Aktyviosios medžiagos:   Barbadoso alavijas, kalnų šaltinių vanduo, glicerinas, pantenolis, tokoferilacetatas, natrio hialuronatas, magnio aspartatas, cinko gliukonatas, natrio hidroksidas, kalcio gliukonatas, vario gliukonatas ir eterinių aliejų aktyvieji komponentai.
LT RU
 
Kontaktai
Darbo valandos:
10.00-19.00 d.d. I-V

UAB "VIVASAN BALTIJA"
Adresas:
Konstitucijos pr.23, A korp., 133kab.

Tel. (8-5) 2168065
Fax. (8-5) 2032154
Mob.tel.:
(+370) 699 52342
Informacijai, Užsakymams uzsakymas@vivasaninfo.lt

Straipsniai
Partneriai
Apie projektą:

VIVASAN – tai  ekologiškos žaliavos pagrindu pagaminti  produktai iš Šveicarijos,  kurių asortimentą sudaro natūralios gydomosios ir profilaktinės kosmetikos  priemonės,  plaukų dažai ir šampūnai, biologiškai aktyvūs maisto papildai, vitaminų ir mineralų kompleksai.