PRODUKTAI



Levandų eterinis aliejus
LEVANDŲ eterinis aliejus
(Lavandula officinalis Chaix)

Art. E 112
Netto: 10ml

Senovės graikai ir romėnai labai vertino levandas už jų aromatines ir valomąsias savybes, su levandomis ruošė nuovargį mažinančias vonias (pavadinimas kildinamas iš lotyniško žodžio „lavare“ – praustis). Levandos ir jų preparatai buvo naudojami nuo užkrečiamųjų ligų. Patricijai, siekdami apsisaugoti nuo infekcijų ir epidemijų, tepdavosi levandų aliejumi, jomis smilkydavo patalpas. Liaudies medicinoje levandų aliejaus spiritiniai tirpalai buvo naudojami nuo migrenos, neurastenijos, reumato, širdies ir kraujagyslių bei inkstų susirgimų. Daugelį amžių levandas naudodavo nuo raumenų ir dantų skausmo. Ankstesnės kartos skalbinius kvepindavo levandomis.
Levandų aliejaus aromatas – švarus ir gaivus, jo pripildyta erdvė ne tik maloniai nuteikia, bet aktyvina ir kartu atpalaiduoja.
VIVASAN Levandų eterinis aliejus priklauso prie populiariausių eterinių aliejų. Jis idealiai derinasi su kitais eteriniais aliejais, pavyzdžiui: rozmarinų, pipirinių mėtų, citrinų ir kitais. Aromatinga vonia su šiais aliejais padeda organizmui atsikratyti šlakų, išvengti menstruacijų skausmų. Kojų vonelės su šiuo aliejumi tinka nuovargiui, prakaitavimui ir nemaloniam kvapui mažinti, odos uždegimo reiškiniams lengvinti.
Levandų eterinis aliejus rekomenduojamas naudoti (vonia, garintuvas) kaip pagalbinė priemonė, padedanti susitvarkyti su emocijomis. Vonios su levandų aliejumi rekomenduojamos visą nėštumo laiką, menstruacijų metu ir klimakteriniu laikotarpiu – palengvina būseną ir hormoninių pakitimų sukeltas reakcijas. Vidurinės natos aliejus.
Aliejaus energija. Padeda pažinti ir suprasti save, atkuria jėgas, tinka meditacijoms. Užtikrina visapusišką energinę relaksaciją. Mažina agresiją, padeda išsilaisvinti nuo pavydo ir pavyduliavimo.
Nepatartina naudoti esant polinkiui į mažakraujystę ar vartojant jodo ir geležies turinčius preparatus.

Naudojimo būdai:
• Garintuvas: 3-6 lašai (persišaldymas, nemiga, rūkalų kvapas).
• Inhaliacijos: 3-4 lašai (persišaldymas ir kt.).
• Aromatinė vonia: 5 lašai su emulgatoriumi-tirpikliu (atpalaiduoja, šalina nerimą, reguliuoja moterų hormonines funkcijas).
• Kojų vonelė: 3 lašai (šalina nuovargį, prakaitavimą ir nemalonų kvapą).
• Masažas: 5-7 lašai į 10 ml masažinio aliejaus (raumenų skausmai, osteochondrozė, neuralgija, reumatas, radikulitas).
• Tepimas: 7-8 lašai į 10 g pagrindo (nudegimo pažeistas odos vietas tepti kelis kartus per dieną).
• Kompresas: 7-10 lašų į 150 ml vandens (žaizdos, nudegimai).
• Skalavimas: 1 lašas į stiklinę vandens (stomatitas, parodontozė, danties skausmas, ėduonies profilaktika).
• Šampūnų įsodrinimas: 3-5 lašai į 10 g šampūno (pleiskanavimo profilaktika, plaukų stiprinimas).
• Apsauga nuo vabzdžių: 2-3 lašai ant nosinaitės puikiai saugo nuo uodų, kandžių.
• Kosmetikos priemonių įsodrinimas: 5 lašai į 10 g pagrindo, pvz., medetkų kremo, (nudegimai, žaizdos, sunkiai gyjančios pooperacinės siūlės).

Dėmesio! Grynas levandų aliejus naudojamas odos įtrūkimams ir kitokiems pažeidimams.
Sudėtis: Prancūzijos levandų 100 % eterinis aliejus.
kaina 42.19 Lt. / 12.22 €


LEVANDŲ eterinis aliejus
(Lavandula officinalis Chaix) 10ml

Senovės graikai ir romėnai labai vertino levandas už jų aromatines ir valomąsias savybes, su levandomis ruošė nuovargį mažinančias vonias (pavadinimas kildinamas iš lotyniško žodžio „lavare“ – praustis). Levandos ir jų preparatai buvo naudojami nuo užkrečiamųjų ligų. Patricijai, siekdami apsisaugoti nuo infekcijų ir epidemijų, tepdavosi levandų aliejumi, jomis smilkydavo patalpas. Liaudies medicinoje levandų aliejaus spiritiniai tirpalai buvo naudojami nuo migrenos, neurastenijos, reumato, širdies ir kraujagyslių bei inkstų susirgimų. Daugelį amžių levandas naudodavo nuo raumenų ir dantų skausmo. Ankstesnės kartos skalbinius kvėpindavo levandomis.
Levandų aliejaus aromatas – švarus ir gaivus, jo pripildyta erdvė ne tik maloniai nuteikia, bet aktyvina ir kartu atpalaiduoja.
VIVASAN Levandų eterinis aliejus priklauso prie populiariausių terapinių eterinių aliejų. Jis idealiai derinasi su kitais eteriniais aliejais, pavyzdžiui: rozmarinų, pipirinių mėtų, citrinų ir kitais. Aromatinga vonia su šiais aliejais skatina organizmo apsivalymą nuo šlakų, palengvina skausmus, siejamus su menstruacijomis. Kojų vonelės su šiuo aliejumi šalina nuovargį, profilaktiškai veikia prakaito liaukas ir nemalonų kvapą.
Levandų aliejus ramina uždegimus sergant odos ligomis (žvynelinė, egzema, ir kitos dermatitų formos), malšina nudegimų skausmus ir aktyvina užgijimą.
Levandų eterinis aliejus rekomenduojamas naudoti (vonia, garintuvas) nuo emocinių sutrikimų, tokių kaip depresija, nemiga, nervingumas, įtampa. Vonios su levandų aliejumi rekomenduojamos visą nėštumo laiką, menstruacijų metu ir klimakteriniu laikotarpiu – palengvina liguistą būseną ir hormoninių pakitimų sukeltas reakcijas. Vidurinės natos aliejus.
Aliejaus energetika. Padeda pažinti ir suprasti save, atkuria jėgas, tinka meditacijoms. Užtikrina visapusišką energetinę relaksaciją. Mažina agresiją, padeda išsilaisvinti nuo pavydo ir pavyduliavimo.
 

LT RU
 
Kontaktai
Darbo valandos:
10.00-19.00 d.d. I-V

UAB "VIVASAN BALTIJA"
Adresas:
Konstitucijos pr.23, A korp., 133kab.

Tel. (8-5) 2168065
Fax. (8-5) 2032154
Mob.tel.:
(+370) 699 52342
Informacijai, Užsakymams uzsakymas@vivasaninfo.lt

Straipsniai
Partneriai
Apie projektą:

VIVASAN – tai  ekologiškos žaliavos pagrindu pagaminti  produktai iš Šveicarijos,  kurių asortimentą sudaro natūralios gydomosios ir profilaktinės kosmetikos  priemonės,  plaukų dažai ir šampūnai, biologiškai aktyvūs maisto papildai, vitaminų ir mineralų kompleksai.