PRODUKTAINosies purškiamasis skystis
su edelveisais ir pipirmėtėmis

Raminamasis purškalas iš Šveicarijos šaltinių vandens su edelveisų, pipirmėčių ir šalavijų ekstraktais, skirtas išsausėjusios nosies gleivinės drėkinimui, ypač tuo atveju, kai patalpų oras yra šildomas ir kondicionuojamas. Palankiai veikia užgultą nosį, padeda nuo slogos.
Purškalas mažina viršutinių kvėpavimo takų gleivinės paburkimą, ramina, dezinfekuoja, veikia antimikrobiškai. Turi priešuždegiminių savybių, šalina gleivinės sausumą ir dirglumą, padeda įveikti ir profilaktiškai saugo nuo alerginio rinito. Didina organizmo atsparumą ligoms, siejamoms su persišaldymu. Efektyviai valo užterštą įkvepiamą orą, tirpdo nosyje atsirandančias sukietėjusias gleives. Be konservantų.

Art. E 152
Netto: 20ml
kaina 68.68 Lt. / 19.89 €

NOSIES PURŠKIAMASIS SKYSTIS
su edelveisais ir pipirmėtėmis

Raminamasis purškalas iš Šveicarijos šaltinių vandens su edelveisų, pipirmėčių ir šalavijų ekstraktais, skirtas išsausėjusios nosies gleivinės drėkinimui ypač tuo atveju, kai patalpų oras yra labai šildomas ir kondicionuojamas. Švelniai veikia užgultą nosį, padeda nuo slogos.
Purškalas mažina viršutinių kvėpavimo takų gleivinės paburkimą, ramina, dezinfekuoja, veikia antimikrobiškai ir priešuždegimiškai, šalina gleivinės sausumą ir dirglumą, padeda įveikti alerginį rinitą (slogą). Didina organizmo atsparumą su persišaldymu siejamoms ligoms. Efektyviai valo užterštą įkvepiamą orą, tirpdo nosyje atsirandančius kietokus darinius. Be konservantų.
Alpių edelveisai natūraliai auga aukštikalnių pievose ir uolėtų kalnų plyšiuose. Edelveisas yra laikomas kalnų simboliu, nors nuo jo šia prasme nedaug atsilieka gencionas (širdažolė) ir rododendras. Edelveisas yra paslaptingiausias ir labiausiai mylimas augalas visame Alpių regione. Terapiniais tikslais auginamas ir dirbtinėmis sąlygomis. Vartojamas kaip sutraukiamoji priemonė. Švelnina kosulį, padeda gleivinių uždegimo atveju, šalina sąstovio reiškinius. Pasižymi minkštinamuoju ir drėkinamuoju veikimu, o atskiri komponentai (chlorogeno ir fenolio rūgštys) užtikrina jo apsaugines ir antioksidantines savybes. Saugo nuo uždegimų, dirglumo, grybelinių pažeidimų, bakterijų ir laisvųjų radikalų. Edelveisų, nuo seno laikomų meilės simboliu, veikimas pasižymi savotišku „antisenėjimo“ efektu. Saugo nuo saulės nudegimų, nes jame yra daug taninų. Produktai su edelveisais idealiai tinka jautriai odai ir gleivinėms.
Pipirmėtės turi gaivinamųjų, antiseptinių ir nuskausminamųjų savybių, pasižymi antivirusiniu ir antibakteriniu aktyvumu. Gydantis nuo peršalimo ligų, ŪRVI (ūmių respiratorinių virusinių infekcijų), gripo, viršutinių kvėpavimo takų uždegimo (slogos, bronchito), pipirmėtės vartojamos kaip stiprus antiseptikas. Didina imunitetą ir organizmo atsparumą su peršalimu siejamiems susirgimams. Šalina nervų jaudrumo požymius, atkuria jėgas. Galvos smegenų kraujagysles veikia kaip spazmolitikas. Efektyviai padeda nuo galvos svaigimo, malšina galvos skausmus, gerina galvos smegenų ir koronarinę kraujotaką.
Šalavijai pasižymi raminamuoju, dezinfekuojamuoju, antimikrobiniu ir antiuždegiminiu veikimu, šalina odos sausumą ir uždegimą. Stimuliuoja ir reguliuoja nervų sistemą, šalina nemigą, silpnumą ir depresijos reiškinius. Gerina protinį ir fizinį darbingumą, nes aktyvina galvos smegenų veiklą. Šalina traukulius (mėšlungį), nervinę įtampą, palengvina galvos skausmus. Švarina ir stimuliuoja kraujotakos sistemą. Padeda gydantis nuo bronchito, kosulio ir peršalimo ligų.
Glicerinas – puiki minkštinamoji ir drėkinamoji priemonė. Didina odos tamprumą ir elastingumą, mažina nemalonų odos sausumą ir tempimą, saugo ją nuo nepalankų aplinkos veiksnių  ir nuo pragaištingo buitinės chemijos priemonių veikimo. Ląsteliniu lygmeniu suriša vandenį ir padeda išsaugoti odos drėgmę.
Natrio chloridas naudojamas kaip antiseptikas ir sutraukiamojo veikimo komponentas. Taip pat veikia kaip šio higieninio skysčio klampumo ir jonų aktyvumo reguliatorius.

Patartina naudoti dėl:
• nosies ertmės higieninės priežiūros;
• nosies gleivinės išsausėjimo;
• atrofinės ir alerginės slogos;
• nosies pertvaros iškrypimo palaikomos lėtinės slogos;
• I–II laipsnio adenoidų, uoslės sutrikimų;
• dažnų respiratorinių infekcijų.

Naudojimas: Prireikus purkšti į nosį kelis kartus per dieną suaugusiems ir vaikams nuo 2 metų po 1–2 kartus į kiekvieną šnervę. Mažesniems nei 2 metų vaikams purkšti 1 kartą per dieną po 1 kartą į kiekvieną šnervę.
Sudėtis: Šveicarijos Alpių šaltinių vanduo, glicerinas, natrio chloridas, Alpių edelveisų, pipirmėčių ir šalavijų ekstraktai.
 

LT RU
 
Kontaktai
Darbo valandos:
10.00-19.00 d.d. I-V

UAB "VIVASAN BALTIJA"
Adresas:
Konstitucijos pr.23, A korp., 133kab.

Tel. (8-5) 2168065
Fax. (8-5) 2032154
Mob.tel.:
(+370) 699 52342
Informacijai, Užsakymams uzsakymas@vivasaninfo.lt

Straipsniai
Partneriai
Apie projektą:

VIVASAN – tai  ekologiškos žaliavos pagrindu pagaminti  produktai iš Šveicarijos,  kurių asortimentą sudaro natūralios gydomosios ir profilaktinės kosmetikos  priemonės,  plaukų dažai ir šampūnai, biologiškai aktyvūs maisto papildai, vitaminų ir mineralų kompleksai.