PRODUKTAIPrieskoniai AGLIATA (česnakiniai)
Vegetariški prieskoniai su česnakais, petražolėmis ir šviežiais prieskoniniais augalais. Jais gardinamos salotos, sriubos, bulvių, daržovių, žuvies ir mėsos patiekalai bei valgiai, gaminami su kiaušiniais, sūriu ir grybais. Puikiai tinka gaminant česnakų sviestą ir česnakų padažą, suteikia pikantišką skonį kepintai „česnakinei“ duonai.
Į sudėtį įeina sausi prieskoniniai augalai ir žolelės (24%) – laiškiniai česnakai, petražolės, česnakai, svogūnų laiškai, šalotiniai svogūnai; mononatrio glutamatas, cukrus, maltodekstrinas, augalinis aliejus/ palmių riebalai, valgomoji druska su jodu. Sudėtyje nėra gliuteno ir pieno komponentų. Kaloringumas – 100 g produkto yra 347 kcal.
Art. O 627
Netto: 130g
kaina 62.15 Lt. / 18 €

Prieskoniai MIX AGLIATA (ČESNAKINIAI)

Vegetariniai prieskoniai su česnakais, petražolėmis ir šviežiais prieskoniniais augalais. Jais gardinamos salotos, sriubos, bulvių, daržovių, žuvies ir mėsos patiekalai bei valgiai, gaminami su kiaušiniais, sūriu ir grybais. Puikiai tinka gaminant sviestą su česnakais, „česnakinę“ duoną ir česnakų padažą.
Kaloringumas: 100 g – 347 kcal.
 Į sudėtį įeina 24% sausų prieskoninių augalų ir žolelių (laiškiniai česnakai, petražolės, česnakai, svogūnų laiškai, šalotiniai svogūnai), natrio gliutamatas E 621, cukrus, maltodekstrinas, augalinis aliejus/palmių riebalai, joduota valgomoji druska. Nėra gliuteno ir pieno komponentų. 
 

LT RU
 
Kontaktai
Darbo valandos:
10.00-19.00 d.d. I-V

UAB "VIVASAN BALTIJA"
Adresas:
Konstitucijos pr.23, A korp., 133kab.

Tel. (8-5) 2168065
Fax. (8-5) 2032154
Mob.tel.:
(+370) 699 52342
Informacijai, Užsakymams uzsakymas@vivasaninfo.lt

Straipsniai
Partneriai
Apie projektą:

VIVASAN – tai  ekologiškos žaliavos pagrindu pagaminti  produktai iš Šveicarijos,  kurių asortimentą sudaro natūralios gydomosios ir profilaktinės kosmetikos  priemonės,  plaukų dažai ir šampūnai, biologiškai aktyvūs maisto papildai, vitaminų ir mineralų kompleksai.