PRODUKTAIPrieskoniai PRIMAVERA (pavasariniai)
Rafinuoto skonio vegetariški prieskoniai su žolelėmis. Tinka įvairiems valgio gaminiams: salotoms, sriuboms, makaronams, žuvies ir daržovių patiekalams ir aštriems padažams pagardinti.
Prieskonių masės 23% sudaro daržovių ir pikantiškų prieskoninių žolelių (svogūnų, svogūnų laiškų, petražolių, builių, krapų, ciberžolių, laiškinių česnakų, Kress salotų, imbierų, šalotinių svogūnų, česnakų) mišinys, maltodekstrinas, valgomoji druska, cukrus, augalinis aliejus.
Art. O 542
Netto: 120g
kaina 62.15 Lt. / 18 €

Prieskoniai MIX PRIMAVERA (pavasariniai)

Rafinuoti vegetariški prieskoniai su žolelėmis. Tinka įvairiems valgiams – salotoms, sriuboms, makaronams, žuvies ir daržovių patiekalams ir aštriems padažams pagardinti.
Kaloringumas: 100 g – 223 kcal.
Į sudėtį įeina  23% prieskoninių daržovių ir žolelių (svogūnai, svogūnų laiškai, petražolės, builiai, krapai, ciberžolės, laiškiniai česnakai, salotos (kress), imbieras, šalotiniai svogūnai, česnakai), maltodekstrinas, druska, cukrus, augalinis aliejus.
LT RU
 
Kontaktai
Darbo valandos:
10.00-19.00 d.d. I-V

UAB "VIVASAN BALTIJA"
Adresas:
Konstitucijos pr.23, A korp., 133kab.

Tel. (8-5) 2168065
Fax. (8-5) 2032154
Mob.tel.:
(+370) 699 52342
Informacijai, Užsakymams uzsakymas@vivasaninfo.lt

Straipsniai
Partneriai
Apie projektą:

VIVASAN – tai  ekologiškos žaliavos pagrindu pagaminti  produktai iš Šveicarijos,  kurių asortimentą sudaro natūralios gydomosios ir profilaktinės kosmetikos  priemonės,  plaukų dažai ir šampūnai, biologiškai aktyvūs maisto papildai, vitaminų ir mineralų kompleksai.