PRODUKTAIPrieskoniai FUEGO (ugniniai)
Vegetariški aštrūs prieskoniai su žolelėmis. Suteikia pikantišką skonį keptoms bulvėms, mėsos, vištienos, Meksikos bei Azijos šalių virtuvių patiekalams, aštriems padažams ir marinatams.
Į sudėtį įeina sausi prieskoniniai augalai ir žolelės (32%) – paprikos, svogūnai, pipirai, česnakai, karis, gelsvė, kvepiantieji (Jamaikos) ir kajeno pipirai, čiobreliai, rozmarinai, raudonėliai; jūros druska, maltodekstrinas, pomidorų milteliai, cukrus, augalinis aliejus, bulvių krakmolas.
Art O 541
Netto: 180g
kaina 62.15 Lt. / 18 €

Prieskoniai MIX FUEGO (ugniniai)

Vegetariški aštrūs prieskoniai su žolelėmis. Suteikia pikantišką skonį keptoms bulvėms, mėsos, vištienos, Meksikos bei Azijos šalių patiekalams, tinka marinatams ir aštriems padažams pagardinti. Patiekalams suteikia pikantišką skonį.
Kaloringumas: 100 g – 225 kcal.
Į sudėtį įeina 32% sausų prieskoninių augalų ir žolelių (paprikos, svogūnai, pipirai, česnakai, karis, gelsvė, Jamaikos pipirai (kvepiantieji), kajeno pipirai , čiobreliai, rozmarinai, raudonėliai), jūros druska, maltodekstrinas, pomidorų milteliai, cukrus, augalinis aliejus, bulvių krakmolas.
LT RU
 
Kontaktai
Darbo valandos:
10.00-19.00 d.d. I-V

UAB "VIVASAN BALTIJA"
Adresas:
Konstitucijos pr.23, A korp., 133kab.

Tel. (8-5) 2168065
Fax. (8-5) 2032154
Mob.tel.:
(+370) 699 52342
Informacijai, Užsakymams uzsakymas@vivasaninfo.lt

Straipsniai
Partneriai
Apie projektą:

VIVASAN – tai  ekologiškos žaliavos pagrindu pagaminti  produktai iš Šveicarijos,  kurių asortimentą sudaro natūralios gydomosios ir profilaktinės kosmetikos  priemonės,  plaukų dažai ir šampūnai, biologiškai aktyvūs maisto papildai, vitaminų ir mineralų kompleksai.