PRODUKTAI
Linija VIVA BEAUTY Excelsior Restore & Repair  (Puikiausia regeneracija ir atjauninimas)
              VIVASAN kompanija pristato naują kosmetikos liniją brandžios odos priežiūrai VIVA BEAUTY Excelsior Restore & Repair (VIVA BEAUTY „Puikiausia regeneracija ir atjauninimas“
Net pavadinimas rodo, kokius stebuklus   daro jūsų odai šios linijos gaminiai – regeneruoja odos ląsteles, t. y., atkuria odos jaunumą ir atnaujina labiausiai pažeistas jos vietas dėl su amžiumi susijusių pokyčių. Ir tai vyksta „excelsior“ (aukščiausiu) lygiu arba, kitaip tariant, užtikrina aukščiausio lygio kokybę. Be to, odos atjauninimas vyksta ne tik išoriniu bet ir vidiniu lygmeniu dėka šios  produkcijos linijoje esančio geriamo produkto, pažadinančio ir skatinančio veikti vidinį organizmo atjauninimo mechanizmą.
„Grožis iš vidaus“– tai aktuali naujausios maisto papildų srities (kosmonutriceutikos) plėtotės tendencija (trendas), kai numatoma kartu su naudojama kosmetika vartoti biologiškai aktyvius maisto papildus.
Linijos VIVA BEAUTY „Puikiausia regeneracija ir atjauninimas“ (Excelsior Restore & Repair) išskirtinumas pasireiškia tuo, kad į šios linijos produktų sudėtį įeina unikalūs komponentai – augalinės kamieninės ląstelės, išgautos iš Alpių rožės (rododendro) ekstrakto, kininio ožerškio (godži) uogų ekstraktas, kitų vertingų augalų ekstraktai ir aliejai kartu su vitaminais.
Alpių rožės (rododendro) kamieninės ląstelės veikia kaip žmogaus odos kamieninių ląstelių biostimuliatorius – didina jų aktyvumą, padeda ląstelėms atsinaujinti ir išlaikyti gyvybingumą. Stimuliuoja sintezę medžiagų (kolageno, elastino ir glikozaminoglikanų), atsakingų už odos tamprumą ir tonusą. Saugo odą nuo suplonėjimo, išsausėjimo ir raukšlių. Augalinės kamieninės ląstelės nekonfliktuoja su žmogaus kamieninėmis ląstelėmis, nepraranda prigimtinių savybių, nepasiduoda mutacijai ir nesukelia šalutinio poveikio. Jos absoliučiai nealergiškos ir teikia produktui malonaus veikimo efektą Be to, Alpių rožių ekstrakte yra didelis kiekis bioflavonoidų, kurie pasižymi antioksidantiniu aktyvumu, normalizuoja mikrocirkuliaciją, tuo pat metu gerina audinių ir odos kvėpavimą.
Kininio ožerškio (godži) uogų ekstraktas unikalus tuo, kad jame yra daug natūralių komponentų: geležies, cinko, jodo, natrio, fosforo, kalio, mangano, magnio, germanio ir kitų mineralų, rutino, betaino, karotino, vitaminų B1, B2, B3, B6 ir E, ypač daug vitamino C, 18 aminorūgščių, 4 nepakečiami polisacharidai (LBP-1, LBP-2, LBP-3, LBP-4), kurių nebūna jokiame kitame maisto produkte. Šios medžiagos pasižymi galingu antioksidaciniu poveikiu – saugo ląsteles nuo laisvųjų radikalų ir saulės spindulių grėsmės, atitolina odos ir kūno ląstelių senėjimą. Godži uogose esančios medžiagos gerina natūralią odos apsaugą, drėkina ją ir tonizuoja, saugo nuo stresų, negatyvių ekologinių faktorių ir DNR pažeidimų ląsteliniu lygmeniu, atitolina pirmuosius senėjimo požymius ir ženkliai pagerina išvaizdą.
Jei naudosite šios linijos produktus, užtikrinsite ne tik visavertę ir kokybiškai veiksmingą odos priežiūrą, bet ir gerą vidinį tonusas, pasitikėjimą savimi ir puikią nuotaiką.
Linija VIVA BEAUTY „Puikiausia regeneracija ir atjauninimas“ ( VIVA BEAUTY „ Excelsior Restore & Repair“) – tai progresyviai mąstančio žmogaus aukščiausio lygio odos priežiūros linija!

    
Kremas regeneruojantis Serumas regeneruojantis Kremas akių, lūpų konturui

LT RU
 
Kontaktai
Darbo valandos:
10.00-19.00 d.d. I-V

UAB "VIVASAN BALTIJA"
Adresas:
Konstitucijos pr.23, A korp., 133kab.

Tel. (8-5) 2168065
Fax. (8-5) 2032154
Mob.tel.:
(+370) 699 52342
Informacijai, Užsakymams uzsakymas@vivasaninfo.lt

Straipsniai
Partneriai
Apie projektą:

VIVASAN – tai  ekologiškos žaliavos pagrindu pagaminti  produktai iš Šveicarijos,  kurių asortimentą sudaro natūralios gydomosios ir profilaktinės kosmetikos  priemonės,  plaukų dažai ir šampūnai, biologiškai aktyvūs maisto papildai, vitaminų ir mineralų kompleksai.