PRODUKTAI
Kosmetikos linija vyrams
VIVA BEAUTY for MEN
1. Dušo gelis-šampūnas
2. Kremas po skutimosi
3. Drėkinamasis kremas-losjonas
4. Gelis-dezodorantas

VIVASAN kompanija pristato naują kosmetikos liniją vyrams VIVA BEAUTY for MEN su Viva-oligo-kompleksu iš Alpių kalnų šaltinių. Oligo-kompleksas sudarytas iš svarbiausių mikroelementų ir mineralų, vadinamų oligo-elementais: vario, geležies, magnio, mangano, cinko, kalcio ir kitų. Vandens, kuriame yra oligo-elementų, cheminė sudėtis visiškai atitinka žmogaus kraujo plazmos sudėtį. Todėl šios priemonės tonizuoja, suteikia energijos, gerina fizinę būklę, šalina įtampą ir nuovargį, skausmus ir spazmus, gerina medžiagų apykaitos procesus ir, žinoma, stiprina sveikatą. Oligo-elementai taikomi talasoterapijos* procedūroms: kūno įvyniojimams su gydomuoju purvu, vonioms ir kt. (*talasoterapija – jūros aplinkos gydomasis poveikis žmogaus savijautai.)
Oligo-elementų yra jūros dumbliuose, kurie sudaro anticeliulitinių preparatų pagrindą. Oligo-elementai sulaiko odoje hialurono rūgštį, padedančią išsaugoti drėgmę, neleidžia suirti odos kolageno ląstelėms, aktyvina odos ląstelių atsinaujinimą, neutralizuoja laisvuosius radikalus.
Linija VIVA BEAUTY for MEN su Viva-oligo-kompleksu yra skirta vyrams, ji palaiko sveiką odą ir užtikrina gerą savijautą.
LT RU
 
Kontaktai
Darbo valandos:
10.00-19.00 d.d. I-V

UAB "VIVASAN BALTIJA"
Adresas:
Konstitucijos pr.23, A korp., 133kab.

Tel. (8-5) 2168065
Fax. (8-5) 2032154
Mob.tel.:
(+370) 699 52342
Informacijai, Užsakymams uzsakymas@vivasaninfo.lt

Straipsniai
Partneriai
Apie projektą:

VIVASAN – tai  ekologiškos žaliavos pagrindu pagaminti  produktai iš Šveicarijos,  kurių asortimentą sudaro natūralios gydomosios ir profilaktinės kosmetikos  priemonės,  plaukų dažai ir šampūnai, biologiškai aktyvūs maisto papildai, vitaminų ir mineralų kompleksai.